www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Usher këshillon Bieber të mos lidhet me fanse

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Usher këshillon Bieber të mos lidhet me fanse    Sun Nov 21, 2010 10:31 pm

Justin Bieber pranon shumë këshilla nga mentori i tij, Usher, përfshirë edhe të mos përzihet në romanca me ndonjërën prej fanseve të tij.
Krijuesi i hitit “OMG” është mentor i këngëtarit 16-vjeçar dhe e ka këshilluar atë të shijojë suksesin por të mësojë nga gabimet e tij dhe të qëndrojë në distancë nga admirueset.

“I kam thënë Justin se duhet t’i duash të gjithë fansat pa rënë në dashuri me ta. Nuk mund të them nëse ndonjëherë kam dalë me një fanse, por nuk është ide e mirë. I kam thënë atij të kuptojë se ti je fantazi për ata dhe duhet të jesh i kujdesshëm për këtë. Dhe e këshilloj atë të mos e marrë suksesin aq seriozisht kaq herët. Kënaqu. Dhe krijo miq!”, ka thënë Usher
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Usher këshillon Bieber të mos lidhet me fanse

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum