www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Victoria urren tenin artificial

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Victoria urren tenin artificial    Sun Nov 21, 2010 10:32 pm

Victoria Beckham, e cila është e martuar me yllin e futbollit David Beckham, thotë se ajo më nuk shfrytëzon ngjyra artificiale për lëkurën pasi mendon se ato e bëjnë atë të duket më e vjetër.
Këngëtarja 36-vjeçare e shndërruar në dizenjatore thotë se më herët ajo ka eksperimentuar duke i dhënë lëkurës së saj në ngjyrë bronzi, por tash ka kuptuar se kjo nuk është një pamje e mirë për të.

“Nuk më pëlqejnë tashmë tenet artificiale. Ndonjëherë jam bërë e portokalltë, por kjo përfundimisht është një pamje e të kaluarës. Të jem tepër e nxirë është një gjë që të plak dhe, marr guximin ta them, dukesh si grua futbollisti. Unë jam ca e nxirë për shkak të të qenit në Los Angeles, por nuk përdori kremra për vetë nxirje. Duhet ta doni ngjyrën tuaj natyrale”, ka thënë Victoria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Victoria urren tenin artificial

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum