www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mimoza Krasniqi, në reklamën e re përkrah modelit Dardan Selimi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Mimoza Krasniqi, në reklamën e re përkrah modelit Dardan Selimi   Mon Nov 22, 2010 6:03 pmIsh-banorja e “Big brother”, e shquar për bukurinë e saj, Mimoza Krasniqi, po realizon suksesshëm në Kosovë, famën e fituar në Shqipëri. Pasi ka realizuar disa reklama për disa kompani kosovare, Mimoza udhëtoi drejt Libisë, së bashku me disa studentë të tjerë të universitetit “Iliria”.

Ky ishte dhe një hap i ri për këtë bukuroshe e cila pas kthimit filloi edhe studimet në këtë institucion në degën e biznesit. Për të mos u ndalur së reklamuari Mimoza së fundi ka realizuar edhe një reklamë të re për një kompani kosovare duke reklamuar kështu koleksionin e tyre për vjeshtë dimër.


Në këtë reklamë, Mimoza paraqitet përkrah një modeli të njohur kosovar, Dardan Selimit.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Mimoza Krasniqi, në reklamën e re përkrah modelit Dardan Selimi   Mon Nov 22, 2010 9:53 pm

Per e bukur shumm ashte amo per me fol shumm amatore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Mimoza Krasniqi, në reklamën e re përkrah modelit Dardan Selimi   Mon Nov 22, 2010 10:09 pm

Medina shkruajti:
Per e bukur shumm ashte amo per me fol shumm amatore
Po per ate ka marr rrugen e modelizmit,se per oratori osht shum e ulet:S

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mimoza Krasniqi, në reklamën e re përkrah modelit Dardan Selimi   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Mimoza Krasniqi, në reklamën e re përkrah modelit Dardan Selimi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum