www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MEM-i premton rrymë gjatë gjithë procesit zgjedhor

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: MEM-i premton rrymë gjatë gjithë procesit zgjedhor    Tue Nov 23, 2010 12:10 amKomisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) dhe Ministria e Energjisë dhe Minierave (MEM), nënshkruan të hënën një Memorandum bashkëpunimi, me qëllim që MEM-i të sigurojë furnizimin me energji elektrike për të gjitha Qendrat e votimeve dhe vendvotimet përgjatë gjithë kohës së procesit zgjedhor, deri në certifikimin e rezultateve të zgjedhjeve.
Memorandumin e bashkëpunimit e nënshkruan kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka dhe ministrja e Energjisë dhe Minierave në largim, Justina Shiroka–Pula.

“Qëllimi i nënshkrimit të këtij memorandumi është bashkëpunimi reciprok, më saktë që MEM-i të sigurojë furnizimin me energji elektrike për të gjitha Qendrat e Votimeve dhe Vendvotimet për gjatë gjithë kohës së procesit zgjedhor, deri në certifikimin e rezultateve të zgjedhjeve. Sigurimi i procesit në të gjitha pikëpamjet, do t’u mundësoj qytetarëve të Kosovës, votim të sigurt dhe pa probleme”, thuhet në komunikatë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

MEM-i premton rrymë gjatë gjithë procesit zgjedhor

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum