www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dafina feat. Ledri, zbulohet demo

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Dafina feat. Ledri, zbulohet demo    Tue Nov 23, 2010 12:40 am

Pikërisht në kohën kur po xhirohet videoklipi i duetit “Pom Pëlqen” i Dafina Zeqirit dhe Ledrit, në internet ka rrjedhur një demo regjistrim i këngës në fjalë.
Faqja e fansave në Facebook “Baba Records”, ka publikuar një demo 32-sekondëshe të duetit të Dafinës me Ledrin, “Pom Pëlqen”, përkundër faktit se tashmë po xhirohet klipi dhe së shpejti pritet lansimi i tij.

Sipas demos në fjalë, kjo këngë pritet të jetë një nga hitet më të mëdha, duke parë ritmin, dinamizmin dhe një përzierje të lehtë mes zhanreve Techno dhe Hip-Hop.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Dafina feat. Ledri, zbulohet demo

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum