www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Simpson ka qarë pas propozimit nga Eric

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Simpson ka qarë pas propozimit nga Eric    Tue Nov 23, 2010 8:27 am

Jessica Simpson ka thënë se ajo nuk ka mundur ta vendosë në gisht unazën e fejesës pas propozimit nga Eric Johnson, për shkak se ajo ka qarë shumë.
Aktorja ka pranuar se ajo është emocionuar shumë kur ylli i NFL e ka pyetuar atë më herët gjatë muajit për fejesë, ndërsa thotë të ketë harruar ta vendosë unazën në gisht.

“Unë është dashur të ulem në gjunjë pas asaj që ndodhi. Unë u shokova. Unë së pari thashë, ‘po’!. Por unë nuk kam mundur ta vendos unazën në gisht për pesë minuta. Unë thjesht qëndrova aty e ulur duke qarë me të”, ka thënë Simpson. /
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Simpson ka qarë pas propozimit nga Eric

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum