www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Autoritetet ngushëllojnë familjen policit të vrarë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Autoritetet ngushëllojnë familjen policit të vrarë    Wed Nov 24, 2010 5:31 am


Autoritetet e Kosovës kanë ngushëlluar të martën familjen e Arben Sejdiut, pjesëtarit të Policisë së Kosovës, të vrarë të hënën në mbrëmje në Grabanicë të Klinës.
Në mesazhin e ngushëllimit të Bajram Rexhepit, ministër i Punëve të Brendshme thuhet se “Me pikëllim të thellë mësova lajmin për vrasjen e djalit tuaj Arben Sejdiu, i cili ishte pjesëtar i Policisë së Kosovës. Ky lajm tragjik jo vetëm që tronditi juve si familja e tij, por edhe të gjitha institucionet e Republikës së Kosovës”.

“Vrasja që ndodhi mbrëmë është shumë e rëndë, dhe është një humbje e madhe jo vetëm për ju familje e nderuar por edhe për qytetin e Klinës dhe për gjithë Kosovën. Policia e Kosovës ka humbur një pjesëtar, i cili punonte me besim për vendin dhe në mbrojtje të rendit dhe ligjit”.

“Ne si Ministri e Punëve të Brendshme, duke përfshirë Policinë e Kosovës, do të bëjmë çmos që kryesi apo kryesit e kësaj vepre të rëndë që privoi nga jeta një pjesëtar të Policisë së Kosovës, të vihet para drejtësisë”.

“Me nderim të thellë, në emër të Ministrisë së Punëve të Brendshme duke përfshirë të gjithë pjesëtarët e Policisë së Kosovës dhe në emrin tim personal i shpreh ngushëllimet më të sinqerta juve familjes së Arbenit”, thuhet në telegramin e ministrit Rexhepi.

Familjen Sejdiu e ka ngushëlluar edhe Reshat Maliqi, drejtor i përgjithshëm i Policisë se Kosovës. “Trimëria, bujaria , devotshmëria dhe veprat e oficerit policor Arben Sejdiu gjithmonë do të jenë udhërrëfim për të gjithë ata që janë në shërbim të popullit. Unë si drejtor i përgjithshëm i Policisë së Kosovës jap zotimin tim që Policia e Kosovës do të bëjë të pamundurën që ky rast të ndriçohet dhe kryesit e kësaj vepre makabre të dërgohen para drejtësisë. Ju lutemi pranoni ngushëllimet e mia më të sinqerta”, thuhet ndër të tjera në telegramin ngushëllues të drejtorit të Policisë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Autoritetet ngushëllojnë familjen policit të vrarë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum