www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 AAK-ja jo koalicion me PDK-në

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: AAK-ja jo koalicion me PDK-në    Thu Nov 25, 2010 12:17 amPartia Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka pohuar të mërkurën se do ta dyfishonte buxhetin e Kosovës në rast se do të qeveriste me vendin, pas zgjedhjeve të dhjetorit, ndërkaq kanë garantuar qytetarët se AAK nuk e ka ndryshuar qëndrimin ndaj PDK-së, për një koalicion të mundshëm për qeverinë e ardhshme.
Anëtarja e Kryesisë së AAK-së, Melihate Tërmkolli në një mënyrë ka përjashtuar pohimet se gjoja këto dy subjekte do të bëjnë koalicion. Sipas saj, këto dezinformata po bëhen me qëllim të dëmtimit të Aleancës.

Tërmkolli gjatë një konference për media garantoi liberalizimin e vizave dhe rritjen e pagave për 70 për qind për punëtorët e sektorit publik.

Sipas saj, të gjitha janë të parapara në programin e partisë, të cilin do t’ia shpalosin qytetarit të Kosovës për zgjedhjet e 12 dhjetorit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

AAK-ja jo koalicion me PDK-në

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum