www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Linda me hip-hop në festivalin “Nota Fest”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Linda me hip-hop në festivalin “Nota Fest”    Thu Nov 25, 2010 12:24 am


Ani pse së fundi nuk pati përvojë të mirë me festivalet, pasi u përjashtua nga “Kënga Magjike”, këngëtarja Linda Halimi është duke u përgatitur për një tjetër festival, i cili do të mbahet në fund viti.
Bëhet fjalë për festivalin “Nota Fest”, i cili mbahet për çdo vit në Maqedoni.

“Jam duke përgatitur një këngë të re me të cilën do të prezantohem në ´Nota Fest´. Gjithashtu ´Nota Fest´ do t’i japë fund pjesëmarrjeve të mia nëpër festivale sivjet. Tekstin dhe melodinë e kam bërë vet ndërsa është punuar nga Dj Blunt dhe mysafirë sërish do të jetë Big D, është shprehur Linda Halimi për të përditshmen “Infpress”.

“Është diçka shumë e papritur nga unë. Kënga është shumë hip-hop. Pra me një fjalë do të jem ´rebele´ e hip-hopit dhe jo e rokut. Po ndihem shumë mirë ndoshta për faktin se është diçka e re dhe jam rritur duke dëgjuar jazz, R&B, soul, hip-hop, dhe kështu vendosa të provojë vetën edhe në këtë zhanër, pra në hip-hop”, ka thënë Linda.

Festivali do të mbahet më 4 dhjetor, ndërsa këngëtarja ka thënë se tashmë është e gatshme për pjesëmarrjen e saj atje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Linda me hip-hop në festivalin “Nota Fest”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum