www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Teuta Kurti e kënaqur me Kënga magjike 2010

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Teuta Kurti e kënaqur me Kënga magjike 2010   Thu Nov 25, 2010 6:29 pm

Pas natës finale në “Kënga Magjike”, shumë kengetare dolen të pakënaqur e shumë triumfues.

Të pakënaqurit ishin ata që nuk u vlerësuan me ndonjë çmim mbrëmjen e së shtunës, ndërsa për ata të cilët u vlerësuan me njërin apo tjetrin nga çmimet e ndara, ishte një spektakël mjaft mirë i organizuar.

Në mesin e atyre që u vlerësuan me çmime, sa u përket pjesëmarrësve nga Kosova ishte edhe Teuta Kurti, e cila e vlerëson lart këtë spektakël dhe mënyrën e organizimit të tij.

“Jo vetëm nata finale e festivalit “Kënga Magjike”, por që të tri netët e fundit kanë qenë shumë mirë të organizuara. Vërtet i ka ngjarë një festivali evropian”, kështu eshte shprehur Teuta per Infopress, ndërsa flet edhe për çmimin që rrëmbeu e ndjenjën që përjetoi:

“Është hera e tretë që marr pjesë në “Këngën Magjike” dhe fatmirësisht në që të tre vjetët shpërblehem. Këtë vit mora çmimin “Best Dance”. Është një çmim shumë i mirë dhe shumë i qëlluar pasi që vërtet ishte këngë ritmike dhe ndryshe nga tjerat”.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Teuta Kurti e kënaqur me Kënga magjike 2010

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum