www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Për deputeten Vokshi suspendohen katër policë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Për deputeten Vokshi suspendohen katër policë    Fri Nov 26, 2010 1:39 amAlbana Vokshi, deputete të PD-së në Kuvendin e Shqipërisë, u tregua e fortë, ngase për incidentin që e kishte shkaktuar në pikën kufitare në Vërmicë pësuan katër zyrtarë të Policisë së Kosovës.
Jo vetëm që nuk pagoi gjobën 250 euro për fyerje policit zyrtar të Kosovës në pikën kufitare të Vërmicës dhe prishjen e rendit dhe qetësisë publike, deputetja Vokshi arriti të përfshijë në rast edhe kryeministrat e Shqipërisë dhe Kosovës.

Kështu, aktvendimi i gjyqtarit të Gjykatës Komunale për Kundërvajtje në Prizren të shqiptuar ndaj Vokshit, u shfuqizua të njëjtën ditë.
Portali Zhurnal ka mësuar nga burime policore se katër zyrtarë të Policisë Kufitare, përfshirë edhe policin Bujar Shala, janë suspenduar nga detyra, në afat të pacaktuar.
Policia e Kosovës ka nisur hetimet e brendshme për këtë rast, duke bërë që të katër zyrtarët policorë të mbesin tash për tash të papunë.

Incidenti me deputeten Vokshi ka ndodhur, më 14 nëntor, kur ajo ishte fjalosur rëndë me policët kufitarë të Kosovës, duke i fyer ata edhe me fjalët “kafshë”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Për deputeten Vokshi suspendohen katër policë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum