www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Genta Ismajli lart me plis, poshtë si Lady GaGa

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Genta Ismajli lart me plis, poshtë si Lady GaGa   Fri Nov 26, 2010 8:59 pmGenta Ismajli e veshur me një stil si të Shote Galicës kurse poshtë si të këngëtares se njohur amerikane Lady GaGa, ka joshur të pranishmit në koncertin “Hello America” në Prishtinë.

Kështu ka bërë paraqitjen në këtë koncert këngëtarja Genta Ismajli, e cila në këtë koncert promovoj edhe këngën e saj të re “Femrat shqiptare nr. 1”.

Normalisht të entuziazmuar në këtë koncert më së shumti kanë mbetur publiku i mbledhur në Sheshin “Nëna Terezë” në Prishtinë, që më të kënduar këngën e kanë kërkuar që Genta të këndoj edhe një këngë


dhe pas këtyre duartrokitjeve nuk ka munguar as tupani dhe vallëzimi i disa valltareve në skenë.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Genta Ismajli lart me plis, poshtë si Lady GaGa

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum