www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Thaçi përmes ueb-faqes komunikoi me qytetarë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Thaçi përmes ueb-faqes komunikoi me qytetarë   Sun Nov 28, 2010 9:52 amNjë praktikë të liderëve botërorë, që po e zgjedhin komunikimin me qytetarët nëpërmjet internetit, të shtunën mbrëma, e zgjodhi edhe kryeministri në largim Hashim Thaçi.
Nëpërmjet faqes zyrtare të internetit të partisë së tij, PDK-së, ai prej orës 20:00 e deri në orën 21:00, zhvilloi një bashkëbisedim të drejtpërdrejtë me qytetarët, ku u përgjigj në pyetjet dhe komentet e mbi 100 përdoruesve aktivë nga i gjithë vendi në lidhje me të arriturat e Qeverisë së Republikës së Kosovës, si dhe me vizionin dhe programin e PDK-së për mandatin e ardhshëm qeverisës.
Ai iu përgjigjej sa mundej dhe në fund të gjithëve ua uroi festën kombëtare – Ditën e Flamurit

“Ky model i komunikimit me qytetarët është përdorur edhe më herët dhe për shkak të interesimit të madh, do të vazhdojë edhe në të ardhmen, njofton Zyra për Informim e PDK-së
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Thaçi përmes ueb-faqes komunikoi me qytetarë   Sun Nov 28, 2010 10:43 am

sa mire Thaqi eshte i shpejte se une per nje ore nuk po mund ti beje 20 postime forumi,jo te ju pergjigjem 100 qytetareve.Shpetim qytetaret kane bere internet dhe komunikojne me kryeminister,ishalla nuk ju qellon ndonje pc e keqe si e imja,se shpesh po me bllokon ne vend
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Thaçi përmes ueb-faqes komunikoi me qytetarë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum