www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Katy Perry vë familjen para muzikës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Katy Perry vë familjen para muzikës    Mon Nov 29, 2010 5:38 am

Katy Perry nuk është e gatshme që të ketë fëmijë, por thotë se kur ajo ta bëjë këtë, atëherë karriera do të mbetet peng i jetës së saj familjare.
Pop ylli dëshiron të fokusohet në familjen e saj kur ajo dhe bashkëshorti Russell Brand të vendosin për të lindur fëmijë, ndërsa vet Perry këmbëngul se ajo do të vë familjen para karrierës së saj.

“Këndimi është vërtet i rëndësishëm për mua, por kur të vijnë fëmijët atëherë ata do të jenë fokusi im primar. Kurrë nuk do ta kisha vënë karrierën para fëmijëve të mi”, u shpreh Perry.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Katy Perry vë familjen para muzikës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum