www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Juliana:Faleminderit Kosovë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Juliana:Faleminderit Kosovë   Mon Dec 06, 2010 7:06 pm

Kengetarja Juliana Pasha, e cila bashke me Luiz Ejllin, doli fituese e festivalit ''Kenga magjike 2010'', ka bere te ditur se ka ne plan nje periudhe te shkurter pushimi nga angazhimet muzikore.

Juliana, ne nje interviste dhene mediave ne Kosove, ka falenderuar publikun nga Kosova, per mbeshtetjen qe i kane dhene ne Oslo, gjate festivalit evropian te kenges, Eurosong.

'' Jam ndier shumë krenare në Eurovision dhe në Oslo, teksa shihja me qindra shqiptarë nga Kosova që kishin ardhur për të më mbështetur. Ju falënderoj me gjithë zemër të gjithëve për patriotizmin e lartë që keni treguar jo vetëm për mua, por në çdo eveniment ku është përfaqësuar Shqipëria'', ka thene kengetarja.

Juliana, me tej ka treguar se me ftese te miqeve, pas festave te fundvitit do te qendroje disa dite ne Kosove.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Juliana:Faleminderit Kosovë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum