www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vëllezërit Rugova zgjedhin motrat Kllokoqi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Vëllezërit Rugova zgjedhin motrat Kllokoqi   Mon Dec 06, 2010 7:11 pm
Si duket është bërë e modës në Kosovë që dy motra të fejohen, apo martohen me dy vëllëzër.

Më herët kishim rastin e politikanit Ramush Haradinaj dhe vëllait të tij, Dautit, të cilët zgjodhën motrat Anita dhe Flora Muçaj për bashkeshorte, kurse tani kemi të bëjmë me një rast të ngjashëm, atë të Ukë Rugovës, djalit të Presidentit të ndjerë kosovar Dr.Ibrahim Rugova, i cili i ka dhënë fund beqarisë duke u fejuar me Blerta Kllokoqin, motrën e kreatores së njohur kosovare Blerina Kllokoqi, e cila është nusja e djalit të madh, Mendimit, ben te ditur ''Panorama''.

Çifti nuk ka dashur të prononcohej për media, megjithëse fejesa ka kohë që është zyrtarizuar..Uka, së fundmi i është futur politikës duke ndjekur rrugën e babait dhe ka paraqitur kandidaturën e tij për deputet në Kosovë

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Vëllezërit Rugova zgjedhin motrat Kllokoqi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum