www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Xhemi Shehu dhe Gerta Heta shtatzena

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Xhemi Shehu dhe Gerta Heta shtatzena   Thu Dec 09, 2010 12:29 amDy nga vajzat e njohura të ekraneve shqiptare, Gerta Heta, dhe Xhemi Shehu, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Pas fejesës me futbollistin kroat, Matko Djarmati çifti ka vendosur të bëhet edhe me fëmijë, duke sjellë kështu shumë gëzim mes tyre. Gerta, prezantuesja e njohur pret vajzë, dhe me çfarë kemi dëgjuar, është shumë e lumtur për ardhjen në jëtë të fëmijës së saj, e po kështu edhe bashkëshorti i cili që në fillim kishte qejf që fëmija të ishte vajzë. Ndërkaq edhe Xhemi Shehu, është shtatzënë. E sapo martuar edhe ky çift nuk priti gjatë për të pasur një bebush në jetën e tyre. Sigurisht që nuk e fsheh lumturinë, dhe pas një bisede telefonike që kishim me të, Xhemi u shpreh se ende nuk e ka parë seksin e fëmijës, sepse është ende herët. Për fat të mirë, të dyja vajzave u ecën shumë mirë shtatëzania, dhe për disa muaj do të ndërrojnë status nga grua në nënë. Edhe Ermal Mamaqi me Amin, në një emision televiziv, i dhuruan njëri-tjetrit kapuç e çorape bebi dhe të gjithë menduan se edhe prezantuesja e “Portokallisë” ka mbetur shtatzënë, por lajmi nuk u konfirmua nga çifti. Sigurisht që pas martese të gjithë çiftet kërkojnë ta mbushin shtëpinë me fëmijë, por për Amin dhe Ermalin ende nuk ka ardhur momenti, kjo edhe për shkak të detyrimeve që ata kanë marrë përsipër.

Festa e beqarisë
Ditën e enjte një shoqe e fëmijërisë së Gerta Hetës që jeton në Australi, i bëri këngëtares, tanimë të celebruar, një festë beqarie surprizë. Ajo kishte lajmëruar më parë shoqet e afërta të saj dhe në këtë foto shihet darka që u shtrua për t’i dhënë fund beqarisë së Gertës. Të mbledhur në një lokal interesant në zemër të ish-bllokut, Gerta ishte në qendër të kujtimeve dhe gallatave mes shoqeve. Pastaj festa e tyre u shpërngul në pub-et po në këtë zonë, ndërsa dollitë i takonin mbretëreshës së mbrëmjes, e cila duke qenë shtatzënë, nuk mundi të kthente ndonjë gotë alkool, megjithatë adetet i bëri. Festa që zgjati deri në orët e para të mëngjesit të djeshëm, i priu celebrimit të këngëtares dhe prezantueses tiranase, e cila që sot ka statusin e MARTUAR, ndërsa krah saj qëndron bashkëshorti, futbollisti kroat Matko Djarmati.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Xhemi Shehu dhe Gerta Heta shtatzena

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum