www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lirohet përkohësisht Ramush Haradinaj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Lirohet përkohësisht Ramush Haradinaj    Thu Dec 09, 2010 5:53 am


Gjykata e Hagës ka vendosur në favor të kërkesës së ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt për lirimin e përkohshëm. Atij i është aprovuar kërkesa për të qenë në Kosovë nga datat 17 dhjetor 2010 deri më 14 janar 2011, kohë kjo kur pritet që gruaja e tij, Anita Haradinaj, të sjellë në jetë fëmijën e tyre të tretë.
Lideri i Aleancës për Ardhmerinë e Kosovës, Haradinaj, do t’u dorëzohet autoriteteve të EULEX-it në Aeroportin e Prishtinës, dhe nuk guxon të dalë jashtë kryeqytetit, raporton Indeksonline.

Ish-komandanti i Ushtrisë Clirimtare të Kosovës për Zonën e Dukagjinit, sipas Gjykatës së Hagës, nuk guxon të ketë as kontakt me dëshmitarët e mundshëm të procesit.

Ndërkohë Tribunali një kërkesë të njëjtë ia ka refuzuar, të akuzuarit tjetër, bashkëluftëtarit të Haradinajt, Lah Ibrahimaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Lirohet përkohësisht Ramush Haradinaj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum