www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Thaçi ua uroi ferizajasve fitoren e PDK-së

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Thaçi ua uroi ferizajasve fitoren e PDK-së    Fri Dec 10, 2010 1:24 am


Partia Demokratike e Kosovës (PDK) e ka vazhduar të enjten fushatën elektorale në Ferizaj, që njihet si bastion i kësaj partie. Kryetari Hashim Thaçi ua uroi fitoren qytetarëve të Ferizajt dhe krejt Kosovës në zgjedhjet e së dielës.
Thaçi ka premtuar vazhdimin e investimeve në këtë komune, ndërkohë që ka përmendur sërish procesin e liberalizimit të vizave, i cili, sipas tij, do të fillojë në janar të vitit të ardhshëm, dhe brenda 15 muajve Kosova do të përfshihet në këtë.

Po ashtu, kreu i PDK-së ka thënë se brenda mandatit të ardhshëm katërvjeçar, nën drejtimin e Qeverisë nga ana e tij, Kosova do të jetë pjesë e NATO-s dhe anëtarë e OKB-së.

Kryetari i Ferizajt, Bajrush Xhemajli ka ftuar qytetarët e Ferizajt që ta mbështesin PDK-në, ngase vota për këtë parti, sipas tij, do të thotë mbështetje e vazhdueshme për komunën nga Qeveria e Kosovës siç ka qenë e ndihmuar gjatë këtyre viteve sa ishte në pushtet PDK-ja. “Kjo është një arsye pse PDK-ja e meriton edhe një mandate tjetër katërvjeçar”, tha Xhemajli.

Në fund u prezantua kandidatët për deputetë të PDK-së nga komuna e Ferizajt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Tupac
Rapper Shakur
avatar

Numri i postimeve : 200
Data regjis. : 01/12/2010
Age : 27
Location : ♥ In the ghetto ♥

MesazhTitulli: Re: Thaçi ua uroi ferizajasve fitoren e PDK-së    Fri Dec 10, 2010 1:55 am

valla ky osht baba
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.facebook.com/TupacAmaruShakur1
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Thaçi ua uroi ferizajasve fitoren e PDK-së    Fri Dec 10, 2010 2:24 am

edhe nana haaahahahahahah

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Thaçi ua uroi ferizajasve fitoren e PDK-së    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Thaçi ua uroi ferizajasve fitoren e PDK-së

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum