www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ish-presidenti kthehet në atdhe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Ish-presidenti kthehet në atdhe   Fri Dec 10, 2010 9:57 pm


Prishtinë, 10 dhjetor - Për herë të parë në shumë vjet, Fatmir Sejdiu është kursyer nga dritat e kamerave dhe blicët e aparateve, kur ka zbritur në Aeroportin e Prishtinës, në kthim nga SHBA. Indeksonline mëson se pas disa javësh qëndrim tek të afërmit në Amerikë, Sejdiu është kthyer në Kosovë.

Sejdiu është kthyer në vend, në kohë për të marrë pjesë në tubimin përmbyllës elektoral të Lidhjes Demokratike të Kosovës, që pritet të mbahet sot në orën 13:00 në Sallën “1 tetori” në Prishtinë. Para disa javësh, Sejdiu shkoi në SHBA për vizitë familjare tek të afërmit e shumtë që ka atje. Pikërisht, në New York, Sejdiu mori lajmin që Kushtetuesja e kishte shpallur shkelës të Kushtetutës. Pas humbjes bindëse në Kuvendin Zgjedhor , ish-presidenti është Kryetar Nderi i LDK-së.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Ish-presidenti kthehet në atdhe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum