www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mitrovicë, votimi me incidentet e para

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Mitrovicë, votimi me incidentet e para    Sun Dec 12, 2010 9:53 pm


Në rajonin e Mitrovicës raportohet se janë hapur të gjitha vendvotimet, ndërsa nga ana tjetër është shënuar dhe incidenti i parë në Zubin Potok.
Sipas zëdhënësit të SHPK-së Besim Hoti, persona ende të paidentifikuar kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të zyrës së KFOR-it në Zubin Potok.

Hoti poashtu konfirmoi se procesi ka filluar ashtu siç është paraparë, pasi janë hapur të gjitha vendvotimet, ndërsa siguria poashtu sipas zëdhënësit të policisë do të jetë nivel në vazhdim të ditës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Mitrovicë, votimi me incidentet e para

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum