www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Në Malishevë PDK-ja nxjerr ekrane në shesh

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Në Malishevë PDK-ja nxjerr ekrane në shesh    Sun Dec 12, 2010 9:59 pm


Incidente sporadike janë regjistruar në Malishevë, ku PDK-ja ka nxjerrë në shesh ekrane gjigante, duke transmetuar spote elektorale.
Një veprim i tillë ndalohet me ligj, pasi pas përfundimit të fushatës elektorale nuk lejohen më reklama të tilla, raportoi Top Channel.

Përveç këtij incidenti, në Malishevë është sulmuar fizikisht nënkryetari i Degës së PDK-së, Bali Rudi.

Policia lokale njofton se pasi është informuar për ngjarjen, ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka arritur të identifikojë autorët. Ata janë vëllezërit e nënkryetarit të LDK-së për këtë komunë, Fetah Rudi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Në Malishevë PDK-ja nxjerr ekrane në shesh

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum