www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 "Vetëvendosje" konteston zgjedhjet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: "Vetëvendosje" konteston zgjedhjet    Wed Dec 15, 2010 6:50 amLideri i lëvizjes “Vetëvendosje”, Albin Kurti, në një konferencë për medie të mbajtur në orët e mbrëmjes, ka bërë me dije se rezultatet e zgjedhjeve të shpallura nga KQZ-ja, janë të papranueshme dhe si të tilla, i ka kontestuar jo vetëm në dy qytet të rajonit të Drenicës, por në tërë Kosovën.
“Zgjedhjet e mbajtura të dielën nuk ishin aspak demokratike dhe të ndershme, dhe si të tilla, janë të papranueshme”, ka thënë Kurti, duke shtuar se një rezultat i tillë vjen si pasojë e ndikimit të regjimit, njofton Zeri.

Ai ka shtuar se nga manipulimet që janë bërë në tërë Kosovën, Lëvizja “Vetëvendosje” është dëmtuar dukshëm në përqindje, por megjithatë ka shtuar se “Vetëvendosje” është më e fuqishme se kurrë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: "Vetëvendosje" konteston zgjedhjet    Wed Dec 15, 2010 7:07 am

Ketu eshte kulmi i budallakinav qe i ban ky njeri shum e kam deshte ama seriozishte ky njeri ashte numer 1 sa i perket destabilizimit te kosoves piffffffffffff klloshar njeri

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: "Vetëvendosje" konteston zgjedhjet    Wed Dec 15, 2010 7:14 am

une se di qysh po kunkuron kur e din se Flamurin se pranon himnin se pranon qeto e bojn nje shtet pe paramendoj me pas fitu ky gjithqysh ish duht mu betu para qeti flamuri qe se nje ky
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: "Vetëvendosje" konteston zgjedhjet    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

"Vetëvendosje" konteston zgjedhjet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum