www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shtyhet lansimi i Relapse 2

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Shtyhet lansimi i Relapse 2   Sun Nov 22, 2009 7:00 pmFansat e Eminemit duhet të presin pakëz më shumë për albumin e radhës, pasi që lansimi i “Relapse 2” është shtyrë deri në vitin 2010.
Reperi iu kthye skenës muzikore këtë vit duke premtuar dy albume të njëpasnjëshme- “Relapse” dhe “Relapse 2”.

Pas lansimit të tij në maj, “Relapse”, albumi i parë i Eminemit pas më shumë se katër vitesh, debutoi në vendin e parë në U.S. Billboard Top 200.

Ndërsa edhe pse ishte paralajmëruar që “Relapse 2” të dilte në treg brenda këtij viti, lansimi i tij është shtyrë për vitin e ardhshëm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Shtyhet lansimi i Relapse 2

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum