www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Koncert humanitar për familjet e varfra

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Koncert humanitar për familjet e varfra    Fri Dec 17, 2010 12:38 am

Të premten, më 17 dhjetor, në Sallën e Kuqe të Pallatit të Rinisë në Prishtinë, do të mbahet një koncert humanitar për të ndihmuar familjet skamnore në Kosovë.
Në mesin e këngëtarëve pjesëmarrës në këtë koncert, i cili do të fillojë në ora 21, do të jenë Besart Halimi, Alban Mehmeti, Mirsa Kërçeli, Adelina Berisha, Gold AG e shumë të tjerë, shkruan gazeta “InfoPress”.

Mbrëmjen do ta vazhdojnë Talant Bajraliu e Astrit Gjikokaj me muzikë popullore. Ndërsa çmimi i biletave do të jetë 2 euro.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Koncert humanitar për familjet e varfra

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum