www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Reynolds dhe Johansson ndahen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Reynolds dhe Johansson ndahen   Fri Dec 17, 2010 7:32 am

Yjet e Hollywood, Scarlet Johansson dhe Ryan Reynolds, njoftuan zyrtarisht ndarjen e tyre pas 2 vitesh martesë.

Sipas revistës ‘People’, në një komunikatë të përbashkët aktorët njoftuan se vendimi u mor “pas një kohe të gjatë mendimi nga të dyja palët”.

“Kemi vendosur t’i japim fund martesës sonë. E nisëm marrëdhënien tonë me dashuri dhe po me dashuri po e mbyllim”, theksuan Reynolds (34 vjeç) dhe Johansson (26 vjeç).

Në vitin 2008 të dy aktorët u martuan në Vancouver (Kanada), në një ceremoni të thjeshtë ku morën pjesë familjarët dhe shumë pak miq.

Nga dasma nuk u publikua asnjë foto dhe çifti gjithmonë ka qenë i kujdesshëm në ruajtjen e privatësisë.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Reynolds dhe Johansson ndahen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum