www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ricky Martin do martesë homoseksuale në Puerto Rico

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Ricky Martin do martesë homoseksuale në Puerto Rico   Fri Dec 17, 2010 8:28 amRicky Martin s'do te martohet derisa martesat e gjinise se njejte te jene legale ne Puerto Rico.

Kengetari, i cili kohe me pare zbuloi se eshte homoseksual, ka tre vite qe eshte ne lidhje me partnerin e tanishem dhe pavaresisht se ata mund te martohen diku tjeter, ai ka vendosur qe te mos e bej nje gje te tille, derisa kjo te jete e lejueshme ne vendlindjen e tij.

Ai ka thene: ''Jam ne nje lidhje, por ne nuk po flasim per martese. Fatkeqesisht, nuk kemi mundesine e marteses ne vendin tone. Do te mund te shkonim ne Britani, Spanje apo Argjentine dhe te bejme diçka te bukur simbolike, por kjo nuk eshte ajo qe une dua''.

'' Une dua te kem te drejta sikurse te tjeret ne vendlindjen time. S'dua te jem qytetar i klasit te dyte,'' ka shtuar kengetari, i cili ka dy djem binjake, dyvjeçaret Matteo dhe Valentino.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Ricky Martin do martesë homoseksuale në Puerto Rico

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum