www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rahovec, balotazhi për kreun e komunës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Rahovec, balotazhi për kreun e komunës    Sun Dec 19, 2010 11:07 pm


Në komunën e Rahovecit të dielën mbahet raundi i dytë i zgjedhjeve për kryetar të komunës.
Gara për të parin e qytetit zhvillohet ndërmjet kandidatit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ibrahim Kryeziu dhe atij të Aleancës për ardhmërinë e Kosovës, Smajl Latifi.

Përsëritja e zgjedhjeve në këtë komunë erdhi pasi që Gjykata Kushtetuese vendosi se kryetari fitues i zgjedhjeve të vitit 2009, Qazim Qeska nga Partia Demokratike e Kosovës, kishte shkelur Kushtetutën duke u kthyer në punë 47 ditë pasi që kishte ofruar dorëheqjen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Rahovec, balotazhi për kreun e komunës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum