www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vesa me këngë të re në vitin e ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Vesa me këngë të re në vitin e ri    Wed Dec 22, 2010 8:50 am

Vesa Luma thotë se ajo është përplot angazhime gjatë këtij fundviti, ndërsa së shpejti do të sjellë edhe një këngë të re.
“Vitin e kaluar nuk isha aq prezente në programet festive të Vitit të Ri, kështu që këtë vit kam vendosur të jem më e pranishme”, është shprehur Vesa për të përditshmen “InfoPress”.

“Këtë vit, bashkë me idenë e të të gjithë këngëtarëve dhe të televizioneve po mendojmë se do të sjellim diçka më ndryshe. Shumica e këngëve të dëgjuara gjatë gjithë vitit nuk do të jenë prezentë. Zakonisht në të gjitha pjesëmarrjet që kam qenë, sa u përket xhirimeve të fund-vitit, të gjitha kanë qenë ndryshe. Janë disa biseda interesante”.

Edhe pse është në përfundim të një kënge të re, Vesa thotë se publikimi i saj do të bëhet vetëm pas Vitit të Ri.

“Gjithashtu jam në përfundim të një kënge të re e cila do të jetë shumë ritmike, por që nuk e di kur saktësisht do të përfundohet pasi që fillim të vitit të ardhshëm do të zhvendosem në Shqipëri. Do të jem në Tiranë diku për dy apo tre muaj, kështu që nuk e di kur do ta përfundoj këngën”, ka përfunduar këngëtarja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Vesa me këngë të re në vitin e ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum