www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Twain: Jam e dashuruar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Twain: Jam e dashuruar    Wed Dec 22, 2010 11:43 pm

Shania Twain është hapur për jetën e saj private, pasi ka pranuar se ka gjetur dashurinë e re me t’u ndarë nga i martuari, ndërsa tani miqtë e saj festojnë lidhjen e re.
Zëdhënësi i këngëtares e kishte konfirmuar lajmin të hënën, ndërsa tani është vet ajo që ka folur me plot lumturi për lidhjen e saj të re.

“Në dy vitet e fundit, si e ndarë nga bashkëshorti, kam pasur nevojë për dikë tjetër. Kur flas për dashuri, jam e ngazëllyer të shkëmbej ca lajme personale me ju – jam e dashuruar! Frederic Nicolas Thiebaud është dhurata ime e vërtet si kompensim për gjithë këtë kohë, mik i kuptueshëm, një dashuri fantastike e cila ka lulëzuar nga miqësia. Fred dhe unë jemi të lumtur të bëjmë publike lidhjen tonë”, u shpreh Twain.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Twain: Jam e dashuruar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum