www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rosela dhe Eliza fitojne Kenga Magjike 2009

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Rosela dhe Eliza fitojne Kenga Magjike 2009   Sun Nov 22, 2009 10:02 pm

Rosela Gjylbegu dhe Eliza Hoxha me kengen “Rruga e zemres” jane shpallur fituese te festivalit Kenga Magjike 2009 .

Cmimet e nates finale:
Kantautori me i mire: Gerti Gjoni
Best Dance: Ingrid Gjoni
Cmimi AMC: Olta Boka
Cmimi Tendence: Kastro Zizo
Magjia e Pare: Kejsi Tola
Kontributi Artistik: Sajmir Cili
Best Group: Burn
Cmimi Televiziv: Evi Reci
Best Rock: Linda Halimi
Kenga Stil: Rozana Radi
Best Balade: Kaltrina Selimi
Cmimi Diskografik: Produkt 28
Best Melody: Soni Malaj
Jon Music: Sidrit Bejleri
Performanca me e mire: Orinda Huta
Best Vocal: Rona Nishliu
Cmimi i Kritikes: Mira Konci
Interpretimi me i mire: Silva Gunbardhi & Kelly
Cmimi Cesk Zadeja: Rosela Gjylbegu & Eliza Hoxha
Kenga Hit: Flori
Cmimi i Internetit: Elvana Gjata
Cmimi i Publikut: Adelina Ismajli

Votimet e Kengetareve per cmimin e madh:
1. Rosela & Eliza
2. Elvana Gjata
3. Soni Malaj
4. Mira Konci
5. Flori
6. Kaltrina Selimi
7. Adelina Ismajli
8. Kastro Zizo
9. Olta Boka
10. Rozana Radi

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Rosela dhe Eliza fitojne Kenga Magjike 2009   Sun Nov 22, 2009 10:04 pm

KENGA FITUSE E KENGES MAGJIKE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Rosela dhe Eliza fitojne Kenga Magjike 2009

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum