www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Incident në aeroplanin e Hilton

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Incident në aeroplanin e Hilton    Thu Dec 23, 2010 4:44 am

Paris Hilton ka arritur që të aterojë shëndoshë e mirë në Hawaii pasi ishte urdhëruar që aeroplani i saj të evakuohej në Los Angeles, kur një thikë është gjetur në aeroplan, në një incident të çuditshëm.
Trashëgimtarja e hoteleve dhe i dashuri i saj Cy Waits është dashur të fluturojnë nga aeroporti Lax i Los Angelesit për në Maui të Hawaiit të martën. Sidoqoftë, të gjithë pasagjerët janë detyruar që të zbresin në një aterim të detyrueshëm pasi ishte gjetur një thikë e madhe në aeroplan.

Hilton mësohet se është frikësuar jashtëzakonisht shumë, një gjë që e konfirmon edhe ne faqen e saj të Twitterit, por u qetësua pasi ajo thikë i takoi një prej antarëve të ekuipazhit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Incident në aeroplanin e Hilton

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum