www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nelly mohon martesën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Nelly mohon martesën    Thu Dec 23, 2010 8:21 am

Nelly dëshiron të martohet, por ka mohuar spekulimet se ia ka propozuar të fejuarës së tij Ashanti një gjë të tillë, pasi që ai është tejet i përkushtuar ndaj punës së tij.
Krijuesi i hitit “Just a Dream” thuhet se i ka propozuar martesë të dashurës së tij Ashanti, por reperi i ka mohuar këto spekulime duke thënë se ai është tejet i zënë në albumin e tij të ri “5.0”.

“Nuk jam njeri që dëshiron të martohet më shumë se një herë. E shihni se çfarë po them? Nëse e bëj këtë, atëherë do ta bëj dhe kjo është ajo. Do të vdisni nëse largoheni nga unë. Ashanti? Ne jemi vetëm miq, unë jam i martuar me punën time, albumin tim ‘5.0’”, u shpreh Nelly.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Nelly mohon martesën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum