www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 “Little Fockers” pritet të jetë filmi më i shikuar festiv

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: “Little Fockers” pritet të jetë filmi më i shikuar festiv    Sat Dec 25, 2010 12:55 am

Komedia “Little Fockers” pritet të jetë filmi më i shikuar gjatë Krishtlindjeve, pasi ka mbledhur 7.2 milionë dollarë në ditën e parë të hapjes (të mërkurën).
Drejtuesit e studios Universal presin që filmi, ku luajnë Ben Stiller dhe Robert De Niro, të mbledhë 60 milionë dollarë deri të dielën.

Por edhe filmi “True Grit” dhe vazhdimi i filmit “Tron” po ashtu po ia dalin mirë në kinematë dhe pritet të jenë hite në ditën e Krishtlindjeve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

“Little Fockers” pritet të jetë filmi më i shikuar festiv

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum