www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hilfiger, veshje verore për festat e fundvitit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Hilfiger, veshje verore për festat e fundvitit    Sat Dec 25, 2010 12:59 am

Disenjatori Tommy Hilfiger është duke menduar që të bart rroba verore gjatë festave të fundvitit.
Disenjatori amerikan i cili jeton në New York, është duke i kaluar periudhat festive me dëshirën për të shfaqur një stil të ri – ai dëshiron të bart rroba verore gjatë festave të fundvitit.

“E gjithë familja kemi vendosur për një stil pak më ndryshe. Nuk janë festimet tona tipike, por ne vërtet kënaqemi duke u relaksuar dhe duke u takuar me miq. Nuk më pritet të vesh rroba verore të shkurtra. Është aq ftohtë në New York, sa që mezi pres mot më të mirë”, ka thënë Hilfiger.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Hilfiger, veshje verore për festat e fundvitit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum