www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sinan Hoxha shanë shikuesin kah motra

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Sinan Hoxha shanë shikuesin kah motra    Sat Dec 25, 2010 8:27 am

Sinan Hoxha i është përgjigjur me sharje një teleshikuesi të Vizion Plus, i cili bëri pyetje për prirjet seksuale të këngëtarit, pas spekulimeve se ai ka joshje për gjininë e njëjtë.
Këngëtari i njohur nga Shqipëria, dhe ish-banuesi i “Big Brother 3”, Seldi, të cilët së fundi kanë realizuar një duet të përbashkët, ishin të ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, që udhëhiqet nga Arian Çani.

Gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë dhe pas pyetjeve të shumta të Arian Çanit drejtuar të dy këngëtarëve, një shikues i ka pyetur ata për prirjet e tyre seksuale, por ka fituar një përgjigje të pakëndshme.

“A ke motër në shtëpi? Nëse po, ma sjell sonte tek unë”, i ishte përgjigjur Sinan Hoxha teleshikuesit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Sinan Hoxha shanë shikuesin kah motra

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum