www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rikthehet konfirmimi i aktakuzës për katër serbë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Rikthehet konfirmimi i aktakuzës për katër serbë    Sun Dec 26, 2010 12:20 am

Më 19 janar të vitit 2011 do të rikthehet në konfirmim të aktakuzës rasti i katër serbëve të arrestuar në qershor të vitit 2009, nën dyshimet e bazuara për blerje të deklaratave të rrejshme për transplantim e trafikim organesh në Kosovë.
Kolegji prej tre gjyqtarëve ka vendosur që lënda të rikthehet në shqyrtim, pasi, sipas tyre, vendimi i gjyqtarit të procedurës paraprake për lirim të të dyshuarve nuk ishte i drejtë.

Kështu ka bërë të ditur për RTK kryeprokurori i Qarkut, Aleksandër Lumezi, i cili ka ngritur edhe dyshime se të dyshuarit e këtij rasti kanë lidhje me raportin e shumëpërfolur të Dick Martyt.

Të dyshuarit në xhirimet që posedon RTK-ja i ofronin një shqiptari të Kosovës shuma të majme parash në këmbim të deklarimeve të rrejshme për viktima që do të dëshmonin për transplantim organesh në periudhën e luftës në Kosovë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Rikthehet konfirmimi i aktakuzës për katër serbë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum