www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 I vjen fundi programit anti-pirat të Office

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: I vjen fundi programit anti-pirat të Office   Sun Dec 26, 2010 5:22 am

Javën e kaluar Microsoft i ka dhënë fund shërbimit anti-pirat i cili kontrollonte nëse shfrytëzuesit përdorin kopje të ligjshme të softuerit Microsoft Office, duke theksuar se programi ka arritur qëllimin e vet.

Kompania më 17 dhjetor ka publikuar një informatë të shkurtër me të cilën ka thënë se karakteristika Office Genuine Advantage (OGA) është tërhequr, por pa dhënë asnjë sqarim tjetër.

OGA kishte debutuar në vitin 2007 për nevoja të Office XP dhe paraqiste mënyrën e Microsoftit për ndarë kopjet e ligjshme nga ato pirate të paketës së saj të popullarizuar të aplikacioneve.

Windows Genuine Advantage i cili vitin e kaluar ishte riemëruar në Windows Activation Technologies me paraqitjen e Windows 7 është edhe më tej funksional
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

I vjen fundi programit anti-pirat të Office

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum