www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tableti i Motorola’s do të quhet XOOM

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Tableti i Motorola’s do të quhet XOOM    Sun Dec 26, 2010 5:27 am

Në fillim të muajit dhjetor për herë të parë është folur për kompjuterin e ri tablet të prodhuesit amerikan Motorola, ndërsa në atë kohë edhe kompania Google për herë të parë e pati lajmëruar versionin e saj të sistemit operativ të koduar me emrin Android 3.0 Honeycomb.

Që prej asaj kohe, krejt çka është parë nga ky sistem operativ janë vetëm disa fotografi të cilat kanë rrjedh në internet dhe një video-prezantim nga Motorola.

Tani duket se tableti i ri Android nga Motorola do të përfundojë në treg me emrin Motorola XOOM, pasi që prodhuesi i këtij tableti tashmë e ka regjistruar si markë tregtare këtë emër, i cili dedikohet për këtë kompjuter tablet.

Gjithsesi, do të jetë mjaft interesante të shihet se çka ka përgatitur Motorola në tabletin e saj të ri, ndërsa vlen të përmendet se kjo kompani ka operuar mjaft mirë gjatë këtij viti, me linjën e saj të telefonave të mençur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Tableti i Motorola’s do të quhet XOOM

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum