www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për Alba...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Qka mendoni për Alba...   Tue Nov 24, 2009 7:04 pm

First topic message reminder :

Shprehu shlirshem..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Sun Jan 24, 2010 7:22 pm

sot po shkruj me shume se heren tjeter ,nejse ju me keni marr gati tgjitha fjalet prej gojes po se la pa shkru hiq, Alba eshte nje vajz e qmuar , e bukur, shoqe e Kesulkuqes ,nuk idherohet dmth e kuptueshme shum,din me perqafu mire, trupin ka shum sexy, ooo shkurt dhe shqipp lum ai qe ka nafak ket qik se ka mu knaq edhe me Bustana hahahaahaahha kiss Alba
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Sun Jan 24, 2010 7:29 pm

mandarina shkruajti:
sot po shkruj me shume se heren tjeter ,nejse ju me keni marr gati tgjitha fjalet prej gojes po se la pa shkru hiq, Alba eshte nje vajz e qmuar , e bukur, shoqe e Kesulkuqes ,nuk idherohet dmth e kuptueshme shum,din me perqafu mire, trupin ka shum sexy, ooo shkurt dhe shqipp lum ai qe ka nafak ket qik se ka mu knaq edhe me Bustana hahahaahaahha kiss Alba

aghagahgahgahaghaghaghagahgahgahgahaagahgaghahaghagha po e poshter je morj ncncncncnc pom shtin me sabah me qesh ghaghaghagha, po thu a kame lujt me bostana ahahgahgahgahahgahaghahaghaa :haha: ti thej dhomt

flm mandarina je nje shoqe shum e mire kisssss shum per ty .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Sun Jan 24, 2010 7:41 pm

Alba asht nji vjaz itelegjent shum e edukuar e sjelshme dhe ajo qe me pelqen mase shumti asht se asht e afert me te gjith dhe nuk ben dallime me askend ktu ne forum por asht edhe bukurosheeeeeeeeeeee i uroj suksese ne jet.

per mue ka qen dhe ashte e veqnat Alba
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Wed Jan 27, 2010 2:41 am

i falenderohem zotit qe me ka qit nje shoqe si alba ne rrugen time..alba eshte e sjellshme ,e dashur,nuk i intereson per tjeret..si edhe ban shum zbulim eeeeeeeee huahuahuahuauh..mu ka dasht shum koh me zbulu diqka kjo qkrrap qkrrup sa qel e mshel syt e ka zbulu huaauhahua.
respekt moter se je e pazavendesueshme....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Sat Feb 06, 2010 4:54 am

alba asht shum intelegjente un e qmoj shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Sat Feb 13, 2010 7:36 am

oooooooooooooooooooo ju flm shum per levdatar mal ma keni ba zemern ahahahahahahahahahaha kiss e keni tash nga une krejt haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
engjèllushja
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 634
Data regjis. : 04/02/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Sat Feb 13, 2010 9:01 pm

qik e mir e embel e dashur e sjellshme e shoqerueshme humoristike
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Mon Feb 15, 2010 7:35 pm

Shumm inetelgente saa ee kom vrejT e shoqeruushmee etjj..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Mon Feb 15, 2010 8:12 pm

Alba e sjellshme e shoqerushme, aspake indiferente me te tjeretet , e zgjare e bukure etj etj krejta te mirat i ka e lumja kjo per veti :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Tue Feb 16, 2010 2:30 am

Oooooo FLM shum nga ju me vjen mire qe keni mendime te mira per mua....
Tash po ju hi rend edhe 1 her (+) Pozitive keni krejt haha ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Wed Apr 07, 2010 4:47 am

E kendshme, e dashur me te gjith...ylll ka qen dhe yll do mbese...Mpuq...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Ardi03
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 93
Data regjis. : 30/03/2010
Age : 32
Location : Londer

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Wed Apr 07, 2010 6:06 am

Pasi dhe jam antar i ri ne ket forum, vlersimin apo mendimin Tim personale e jap me von , per fillim eshte e sjellshme ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Wed Apr 07, 2010 10:31 am

Ardi flm shumm mjafton te jem e sjellshme asgje me shum sdua te jem.....flmm shummm......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Thu Apr 15, 2010 12:46 am

t`du shtrigoooo_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Thu Apr 15, 2010 8:08 am

lola shkruajti:
t`du shtrigoooo
ohhhhhhhhhhh flm shum lolaaaa gjithashtu te dua edhe une shummmm te kam shoqe te mire.....flm shummmmmm .u.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Fri Apr 16, 2010 11:59 pm

Vajze shume e mrekullushme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Thu May 06, 2010 6:14 pm_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Wed Aug 11, 2010 7:56 pm

lola shkruajti:


flm lolaaaaa mpuq e ke ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Edi Shkoder
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar


Numri i postimeve : 677
Data regjis. : 19/06/2010
Age : 42
Location : Angli

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Sat Aug 14, 2010 10:22 pm

Albes gjithmon i kam then Rreze,lind pyetja pse???,ne rrall te pare eshte si rreze dielli,te don dhe te rrespekton pa hile,nuk merr njerzit neper goje,te ndihmon dhe jep jeten po pate nevojen e saje,e dashur deri ne maksimum,e kendshme ne biseda,din ti vlersoj njerzit e shuuuum e shum te mira ka kjo por une jap mendimin tim qe ndjehem shum krenar qe me eshte dhene mundesija te njihem me nje person shum inteligjente dhe e dashur siq eshte Alba,eshte nje persone e pa zevendsushme per mu,respekti im ndaj teje do te rrin gjithmone per ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Sat Aug 14, 2010 10:36 pm

Edi Shkoder shkruajti:
Albes gjithmon i kam then Rreze,lind pyetja pse???,ne rrall te pare eshte si rreze dielli,te don dhe te rrespekton pa hile,nuk merr njerzit neper goje,te ndihmon dhe jep jeten po pate nevojen e saje,e dashur deri ne maksimum,e kendshme ne biseda,din ti vlersoj njerzit e shuuuum e shum te mira ka kjo por une jap mendimin tim qe ndjehem shum krenar qe me eshte dhene mundesija te njihem me nje person shum inteligjente dhe e dashur siq eshte Alba,eshte nje persone e pa zevendsushme per mu,respekti im ndaj teje do te rrin gjithmone per ty

eww Edi skam coment me ke len pa tekst me vjen mire kur ndegjoj kesi fjal qe fliten per mua ndjehem krenare qe kam edhe une shoqeri te mire prandaj edhe une sillem ne at menyr flm shummm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leonardo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 607
Data regjis. : 07/05/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Sat Aug 14, 2010 10:53 pm

Bukuroshe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Tue Aug 17, 2010 12:42 am

eww edi shkoder a ban me ju bashkangjit qati urimi edhe une uhuhauhahua komplimente Alba se je e mrekullushme haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Tue Aug 17, 2010 7:04 am

alba si gjithmon e shoqrushem e sjkathet ne cdo aspewkt.... mpuqq motrushe em vjen mir qe je perseri ne mesin ton...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Tue Aug 17, 2010 9:28 am

ju falemnderit te gjithee poashtu jeni shum te respektuar nga une ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Tue Aug 17, 2010 10:53 am

Alba si hyjneshë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për Alba...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum